TOPlist
Vyhledávání

Populární televizní inspektor Ladislav Hruška začal v televizi Nova a na TN.cz představovat recepty, které lze charakterizovat dvěma slovy: levně a chutně. S Láďou Hruškou se v kuchyni rozhodně nudit nebudete a navíc ušetříte spoustu peněz.

Chutné a levné recepty si získaly velkou popularitu a není se co divit. Spoustu potravin si nemusíme draze kupovat v obchodu, ale můžeme si je vyrobit doma. A světe div se, nemusí to být nic složitého (když to zvládne i televizní reportér, který není žádným profesionálním kuchařem) a chutná to báječně.

Zemlbába, pivní rohlíky, domácí chleba, rychlá bábovka nebo domácí sýr. To je jen pár příkladů toho, co si můžete připravit.

Všechny recepty najdete na TN.cz. Zde naleznete přehled všech receptů s odkazy, kde si můžete přečíst návod na přípravu toho kterého pokrmu i k přehrání videa.

Najde se samozřejmě i celá řada kritiků, ale pro důchodce nebo pro rodiny s dětmi je každá uspořená koruna vítaným přínosem do rodinného rozpočtu. V celé řadě domácností se zkouší všechny recepty oblíbeného televizního reportére a ohlasy jsou nad míru pozitivní.

My vám při zkoušení domácí výroby jídel přejeme dobrou zábavu a následně pak dobré pochutnání. Snad se brzy dočkáme i nějakého originálního receptu na skvělou omáčku.

1 komentář to “Recepty televizního reportéra Ladislava Hrušky: levně a chutně”

Přidejte komentář